Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık

Nvivo Türkiye Bölge Satış Temsilcisi

Inspiration

yazılımlar.jpg
yazılımlar.jpg

Inspiration nedir?

Inspiration, öğrencilere çalışmaları ve başarıyla öğrenmeleri için ilham vermekten, yetişkinlere ve daha verimli çalışan proje ekiplerine yardımcı olmaya kadar, farklı alanlarda kullanmak üzere, akademik ve profesyonel performansın geliştirilmesi amacıyla üretilmiştir. Görsel düşünmede ve öğrenmede öncü olarak kabul edilen Inspiration® Software Inc.’in teknolojik gereçleri öğrencilere, eğitimcilere, 21. yüzyılın iş dünyasının liderlerine düşünürken, öğrenirken, beyin fırtınası ya da analiz yaparken ve yazarken yardımcı olan, görselliğe veya öğrenmeye ilişkin başarısı ispatlanmış metotları temel alır. Inspiration, eğitim alanında fikir üretmede ve öğrenmede bir devrimi gerçekleştiriyor.

Fikirleri Görselleştirin & Geliştirin. Kavramları Anlayın & Muhafaza Edin

 Bağlantılar, fikir haritaları, kavram haritaları, grafik düzenleyiciler, süreç akışları ile düşünmek, organize etmek ve yazmak için başka diyagramlar oluşturun. Bu kanıtlanmış görsel düşünme ve öğrenme tekniklerini beyin fırtınası yapmak, ilişkileri araştırmak ve açıklamak, yeni bilgileri bildiklerinizle bütünleştirmek için kullanabilirsiniz.Yazılı İşi Planlayın & Organize Edin

Inspiration’un Anahat Görünümü'nü kullanarak fikirlerinizi organize edebilir ve projeler ve görevler aracılığıyla daha etkin düşünebilirsiniz. Çalışmanızı planlama ve yazma için yapılandırabilirsiniz. Yazma sürecini desteklemek için nasıl beyin fırtınası yapılacağını ve kompozisyonlar oluşturulacağını öğrenirsiniz. Araştırma bilgilerini toplayabilir ve takip edebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişim için mantıksal akış, anahat görünümü ile de hızlı bir şekilde ana ve destekleyici fikirler geliştirebilirsiniz.İletişimi Geliştirin & Sunumlar Oluşturun

İletişimi geliştirin ve Inspiration’un Presentation Manager (Sunu Yöneticisi) ile öğrendiklerinizi paylaşın. Diyagram, Harita ve Anahat Görünümlerinde geliştirdiğiniz içeriği kullanın ve çalışmanızı düşünmeye daha çok iten ve daha dikkat çekici sunumlar ve kesin projelerle zenginleştirin. Inspiration, fikirleri net bir şekilde ileten, anlayış ve bilginizi gösteren düzenli, dikkat çekici, resmi sunumlar oluşturmanız için tüm araçları sağlar. Sununuzu Inspiration Presenter'ı kullanarak Windows bilgisayarlarda ÜCRETSİZ olarak kolayca gösterin veya PowerPoint veya PDF olarak dışa aktarın.
Inspiraiton Maps ile iOS için Dosya Paylaşın

Inspiration 9 ve Inspiration Maps arasında belgeleri içe ve dışa aktarın.
Inspiration Maps, iPad ve iPhone'lar için görsel bir düşünme ve öğrenme uygulamasıdır. Diyagramlar ve grafik düzenleyicileri kolayca oluşturun! Organize olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Satın Al

 

Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık @2018
 
#
Tamam