Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık

Nvivo Türkiye Bölge Satış Temsilcisi

Nvıvo Türkiye Tek Yetkili Satıcısı

egitimler_bnr.jpg


Belgeler, PDF, ses, görüntü, veri kümeleri, web sayfaları, görseller ve sosyal medyadan elde edilen nitel içerikle birlikte sosyal ağ analizi yapabilirsiniz.

Satın AlYeni NVIVO artık daha kullanışlı. Kodlamalarınızı daha hızlı yapabilir, gezinme paneli sayesinde kodlarınıza daha kolay ulaşabilir, ortak projelerde ekip üyeleriyle birlikte çalışabilirsiniz.

Satın AlÖzel Mac geliştiricilerimiz tarafından geliştirilen Mac for NVivo, PDF'nin herhangi bir bölümünü analiz etmek de dahil olmak üzere karmaşık araştırmalar için en iyi yerel Mac uygulamasıdır.

Satın AlHer boyutta ekip tarafından düzenli ve güvenli araştırma işbirliği için. Daha büyük miktarda veri içeren karmaşık araştırma projeleri için idealdir.

Satın Al


NVivo for Windows

NVIVO ile En Kullanışlı Nitel Veri Analizi Deneyimi

 • Gezinme paneli, araştırma sürecinizde size yardımcı olması için ana görevleri "import", "analyze" ve "explore" başlıkları altında gruplandırır.
 • Basitleştirilmiş şeritle ihtiyacınız olan özellikleri kolayca ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Yüksek kaliteli grafikler ve harita araçları kullanarak verilerinizi keşfedin.
 • Yazılımdaki ifade ve terimler, çağdaş araştırma terimleri ve eğilimleri ile uyumludur    

 

Her Zamankinden Daha Hızlı Kodlayın

 • Kodlama şeritlerini görüntülemek için yeni kodlama özellikleri ve seçenekler sunarak kodlamayı daha etkili ve verimli hale getirdik.
 • Metin belgeleriyle çalışırken kodlarınızı kolayca görebilirsiniz.
 • Kodlama şeritlerini yatay olarak görüntüleyebilir, daha kolay okunmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Kodladığınız şeyi görmek için bir kodlama şeridine tıklamanız yeterlidir. Kodlama şeritlerini görüntülerken kolay okuyabilmeniz için vurgulanan metnin rengi, kodlama şeridinin rengiyle eşleşir.   

 

Sadece Birkaç Tıkla Ortak Verilerinizi İçe Aktarın

 • Veri toplamak için Word veya Excel kullanın, ardından birkaç tıklamayla verileri NVivo'a sorunsuz bir şekilde gönderin ve analizinizi hemen başlatın.
 • NVivo - Integration, dosyalarınızı düzenlemeniz ve NVivo içinde kolay arama yapmanız için her bir belgeye önemli noktaları not ettiğiniz etiketler eklemenize olanak tanır. Bu zaman kazandıran işlevsellik, tercih ettiğiniz cihazda kolayca veri toplamanızı ve verilerinizi birkaç tıkla içe aktarmanızı sağlar, böylece analizinize hemen başlayabilirsiniz.
 • Yeni NVivo’nuzu Microsoft Windows'ta kullanıyorsanız, e-postalardaki verileri kolayca analiz etmek için Microsoft Outlook'tan anlık içe aktarma işleminden de yararlanabilirsiniz.

Birlikte Çalışmak Artık Daha Kolay

 • NVivo Collaboration Cloud dünyanın neresinde çalışıyor olurlarsa olsun, ekip üyelerinin projeleri paylaşmalarını sağlar.
 • Her ekip üyesinin görevine göre kullanıcı izinlerini kolayca yönetebilirsiniz.
 • Projenizi bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza indirerek çevrimdışı çalışabilir veya verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Ana projeniz buluta kaydedilir. Böylece projenize her yerden erişebilirsiniz.

NVivo Plus

Belgeler, PDF, ses, görüntü, veri kümeleri, web sayfaları, görseller ve sosyal medyadan elde edilen nitel içerikle çalışmanıza olanak verir.  Görsel belgelerle çalışabilirsiniz:Görsel belgeleri içeri aktarabilir ve analiz edebilirsiniz – bir fotoğraftaki, grafikteki ve diğer başka görüntülerdeki anlamı keşfedebilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ analizi yapabilirsiniz.

NVivo for Mac

NVivo Mac’in yeni versiyonu doğal Mac uygulamaları içindir. Belgeler, PDF, ses, görüntü, veri kümeleri, web sayfaları, görseller ve sosyal medyadan elde edilen nitel içerikle çalışmanıza olanak verir. What’s new Görsel belgelerle çalışabilirsiniz:Görsel belgeleri içeri aktarabilir ve analiz edebilirsiniz – bir fotoğraftaki, grafikteki ve diğer başka görüntülerdeki anlamı keşfedebilirsiniz. Veri kümelerini otomatik olarak kodlayıp sınıflandırabilirsiniz:Değerli vakitinizi veri kümelerinizin içeriğini kendiliğinden kodlayarak artırabilirsiniz. Örneğin belirli bir anket sorusuna verilen bütün cevapları veya görüşmecilerden oluşan belirli bir gruptan elde edilen bütün cevapları analiz için kolaylıkla toplayarak anketleri daha hızlı anlamlandırabilirsiniz. Sosyal medya verilerini yakalayıp analiz edebilirsiniz:Online olarak insanların nelerden bahsettiğini keşfedebilirsiniz. Ncapture eklentisini kulanarak Facebook ve Twitter’dan elde edilen verileri toplayabilir ve içeri aktarabilirsiniz. Sonra otomatik olarak yapılandırabilir ve hızla analiz ederek bir fikir elde edebilirisiniz.

NVivo Kampüs

NVivo Kampüs ile beraber Windows için NVivo' un güçlü veri analiz araçlarını bir araya getirebilirsiniz. Sofistike çoklu kullanıcı ve veri yönetim kapasitesinden faydalanabilirsiniz. Gerçek zamanlı işbirliği; Verileri, uzman görüşlerini ve düşünceleri paylaşarak sonuçlara ve bulgulara daha hızlı ve gerçek zamanlamayla ulaşabilirsiniz. Proje birleştirme ve çalışmaları kopyalama zahmetiyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Geliştirilmiş ver yönetimi ve güvenliği: Merkezileştirilmiş veri depolama ve destekleme planıyla çalışmalarınızın çalınma ve kaybolma riskinden kurtulabilirsiniz.
Güçlü hesap ve risk yönetimi; rol tabanlı izinler sayesinde yetkisiz değiştirme ve denetimsiz erişim konularında düzenleyici veri yönetim ilkeleri ve etik ilkelere uygun hareket ettiğinizden emin olabilirsiniz. Geliştirilmiş ölçeklenebilirlik: Tek bir proje içinde, çoklu çapraz departmanlarda çalışan kullanıcılarla ve geniş veri kümeleriyle çalışabilirsiniz. Güvenilir ve açık kanıtlar sağlayabilirisiniz: Hızlı bir şekilde sonuçları ve bulguları tek bir noktadan gerekçelendirebilirsiniz.

NVIVO'yu keşfedin

Nitel veri analizi yazılımının geleceği burada.

Nitel araştırma nedir? Nitel araştırmanın ilgili olduğu alanları, sonuçları keşfetmek, olguları anlamak ve sorulara cevap bulmaktır. Hemen her işyeri ve çalışma çevresinde, neredeyse her gün nitel bir araştırma gerçekleşir ancak resmi adıyla bilinmiyor olabilir.

Nitel araştırma yazılımı nedir? İşitsel veya görsel dosyalarda, metinlerin anlamlarını araştırmak, karışıklığa ve zaman kaybına sebep olabilir. Nitel araştırma yazılımı bu bilgileri kontrol edebilmenize, şekillendirmenize ve yorumlamanıza yardımcı olur. Sizin yerinize düşünmez ancak size materyaliniz doğrultusunda çalışabileceğini, yeni modeller keşfedebileceğiniz, konuları tanımlayabileceğiniz anlayışları bir araya getirebileceğiniz ve sonunda da güçlü tespitler ortaya çıkarabileceğiniz çok yönlü bir çalışma alanı sağlar.

 

Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık @2018
 
#
Tamam