Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık

Nvivo Türkiye Bölge Satış Temsilcisi

Inspiration

yazılımlar.jpg
yazılımlar.jpg

Inspiration nedir?

Inspiration, öğrencilere çalışmaları ve başarıyla öğrenmeleri için ilham vermekten, yetişkinlere ve daha verimli çalışan proje ekiplerine yardımcı olmaya kadar, farklı alanlarda kullanmak üzere, akademik ve profesyonel performansın geliştirilmesi amacıyla üretilmiştir. Görsel düşünmede ve öğrenmede öncü olarak kabul edilen Inspiration® Software Inc.’in teknolojik gereçleri öğrencilere, eğitimcilere, 21. yüzyılın iş dünyasının liderlerine düşünürken, öğrenirken, beyin fırtınası ya da analiz yaparken ve yazarken yardımcı olan, görselliğe veya öğrenmeye ilişkin başarısı ispatlanmış metotları temel alır. Inspiration, eğitim alanında fikir üretmede ve öğrenmede bir devrimi gerçekleştiriyor.

Inspiration 9

Görsel haritalama, taslak/kroki oluşturmada, yazımda ve sunumda ortaöğretim seviyesi için en yüksek düzeydeki düşünme ve öğrenme yazılımı olan Inspiration 9’u kullanabilirsiniz. Inspiration 9’un taslak oluşturma ve sunum gereçleri eleştirel düşünmeyi geliştirir, yaratıcılığı destekler, kavrama yeteneğini ve hafızayı geliştirir. Ağlar, “idea map”ler, çizgisel düzenleyiciler ve daha fazlasını oluşturun. Tek tıkla taslak forma dönüştürün. Çalışmalarınızı sisteme bütünleşik “Sunum menajeri” ile sununa çevirin. Öğrenmeyi kolaylaştırmak için kullanın.

InspireData 1.5

InspireData® öğrencilerin zengin bir görsel format içinde bilgiyi keşfedebilmeleri ve anlayabilmeleri için sağlam ve daha basit bir araç/gereç sistemi sağlar. Öğrenciler analitik yeteneklerini geliştirebilir, daha iyi sonuçlar elde etmek ve keşfe devam etmek için anlama ve eleştirel düşünme yeteneklerini ilerletebilirler. E-Survey gerecini kullanarak, taşıyarak veya sisteme girerek veri toplayın. Doğrudan yorumlama kısmına geçin ve 100’den fazla veri tabanı içinde analiz edin. Sistemle bütünleşmiş taslak seçimlerle sembolleri , istatistik gereçlerini ve formülleri veriyi analiz etmek için özelleştirin. Veri koleksiyonundan taslak ve çizim alanına tek tıkla geçin. Temel matematik kavramların akılda tutulması ve kavranışının kolaylaştırmak için araç/gereçleri kullanın.

Satın Al


 

Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık @2018
 
#
Tamam