2019 02 Anı Yayıncılık Akademik Okul

Anı Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık

Yazılımlar, Nitel Veri Analiz Programı NVIVO'nun Türkiye ve Orta Asya,Orta Avrupa ve Balkanlarda 20 ülkede NVIVO, LISREL, CMA, Iteman 4, XCalibre 4, Inquisit 5, Catsim, Navicat ve Inspiration yazılımlarının TEK Yetkili Satış Temsilcisiyiz.

Yazılımlar ile ilgili olarak gelişmeleri ve proforma taleplerinizi sitemizden takip edebilirsiniz.
Proforma Talebi

Yazılımlar

NVIVO

Günümüzde önemi gün geçtikçe artan nitel araştırmalarda kullanılan; bireysel veya ortak nitel veri analizlerinizi birçok veri türüne destek vererek, geliştirilmiş arayüzü ve veritabanı ile esneklik, kolaylık, güvenlik sağlayarak; görselleştirme ve raporlaştırma seçenekleriyle zenginleştiren yazılımdır.

Lisrel

Yapısal eşitlik modellerinin tahmini ve model uyumunun değerlendirilmesi, doğrulayıcı faktör modelleri.

CMA

Meta-analiz, farklı çalışmalardan elde edilen verilerin birleştirilmesi için kullanılan bir istatistik yöntemidir.

MAXQDA

MAXQDA birden fazla nitel veri analiz metodunun biraraya getirilmesiyle kullanılabilen ve dünyada binlerce kullanıcının tercih ettiği bir yazılımdır.

Navicat

Navicat veri tabanı yönetimini kolaylaştırmak ve bu anlamda maliyetleri düşürmek amacıyla üretilmiş hızlı, güvenilir ve ekonomik bir uygulamadır.

Inquisit

Inquisit 5, Windows and Mac OSX için geliştirilmiş etkili bir psikolojik ölçüm ve deney aracıdır.

Iteman4

Iteman4 “klasik test teorisi” ni kullanarak ayrıntılı nesne ve test çözümleme raporları elde etmenizi sağlayan bir yazılım programıdır.

Inspiration

Inspiration, öğrencilere çalışmaları ve başarıyla öğrenmeleri için ilham vermekten, yetişkinlere ve daha verimli çalışan proje ekiplerine yardımcı olmaya kadar, farklı alanlarda kullanmak üzere...

Diğer Yazılımlar

Temin edebileceğiniz diğer yazılımlar...